Ostatní

Letní ovocné novinky značky Frujo

08. 05. 2020
P

okud vyrábíte mléčné produkty a chcete se odlišit od konkurence a nabídnout svým zákazníkům něco výjimečného, jistě vás potěší nabídka značky Frujo. Tato značka, jež je součástí holdingu Polak International a.s., patří k předním českým výrobcům potravinářských komponentů a nabízí ovocné, zeleninové i neovocné komponenty a také práškové směsi, sirupy nebo BIO produkty. O jaké produkty nyní značka obohatila svou nabídku?

Letní osvěžení plné ovoce Příchutě, po kterých lidé v létě volají? Jednoznačně ty, které jsou plné ovoce. Ochuťte své mléčné výrobky novinkami v podobě příchutě černý a červený rybíz a pomeranč a...

Ostatní

Skvělé tipy, jak připravit trávník na blížící se jaro

11. 03. 2020
U

ž se nemůžete dočkat jara a s tím spojených okamžiků strávených na zahradě? Pak vás jistě potěší, že je právě teď ten pravý čas připravit zahradu na jaro a probudit ji po zimě. Pokud nedáte dopustit na perfektně upravený a dokonale zelený trávník, seznamte se s našimi tipy, díky kterým se trávník dostane po zimě opět do kondice.

Kdy je vhodný čas pustit se do práce? Odborníci se shodují na tom, že byste neměli jarní práce příliš uspěchat a počkat na dny, kdy teploty vystoupají výrazněji nad nulu. Půda tak bude mít šanci...

Farmáři

Značka "Český med"

26. 01. 2020

Náš med má potvrzenou vynikající kvalitu a byl oceněn zlatými medailemi. Medové vzorky splňují přísnou normu "Český med". Zvánovický "Medovicový med", ročník 2019 dostal oprávnění k užívání ochranné známky. Máte proto jistotu, že si kupujete tu nejlepší kvalitu na českém trhu.

Objednat med!