Farmáři

MED ROKU 2018

11. 10. 2018
U

ž jste ochutnali MED ROKU 2018? Přávě ted máte jedinečnou příležitost :-) Kozomínská farma letos obsadila  hned dvě první místa v kategoriich med květový a med akátový. Jejich akátový med se stal celkovým vítězem v této soutěži. Neváhejte a ochutnej!

Profil farmy najdete na našem tržiště, kde si ho také můžete ještě dnes objednat.   Koupit brambory!

Poznej svého farmáře

EKOFRUKT Slaný – sladší, než byste čekali - PSF

02. 10. 2018
P

řemýšlíte nad tím, na co myslí vaše tělo, když ho honí mlsaná? Na müsli tyčinky! A tyčinky Twiggy z firmy EKOFRUKT Slaný mu zaručeně dodají všechno, po čem touží. Tak neváhejte a udělejte svému tělu radost. Objevte produkty plné šťavnatého ovoce, zrozeného v České republice, a křupavých oříšků. Již tuto sobotu, se můžete díky projektu Poznej svého farmáře od 10:00 těšit na ochutnávku místní produkce, prohlídku farmy i program pro děti. My rozhodně nebudeme chybět. A co vy?

Müsli tyčinky, které oslavily 25. narozeniny Za müsli tyčinkami Twiggy se vydáme do Slánska a navštívíme ovocný sad, ve kterém se pěstuje ovoce provoněné slunečními paprsky. To se pak v nejvyšší...

Poznej svého farmáře

BioFarma Belina – PSF

24. 09. 2018
C

o byste řekli na pozvání na místo obklopené dechberoucí přírodou, kde se zastavil čas? Přejete si prožít den plný dobrého jídla a zábavy? Pak se jistě 29. 9. 2018 společně setkáme v Nežichově v Karlovarském kraji na BioFarmě Belina, kde na vás čeká skvělý program v rámci projektu Poznej svého farmáře. V sobotu se můžete od 10:00 do 15:00 těšit na ochutnávku poctivých farmářských dobrot, prohlídku farmy i program pro děti. My rozhodně nebudeme chybět. A co vy?

Už znáte svého farmáře? Přemýšleli jste někdy nad tím, o kolik žlutější jsou žloutky domácích vajíček spokojených slepiček oproti vajíčkům z obchodu a o kolik je chutnější sýr vyrobený na české...