Novinky

Předobjednávka multimediálního farmářského diáře

24. 07. 2018
P

rávě jsme spustili nový web, kde je možné si náš farmářský diář předobjednat, a navíc za akční cenu! S naším farmářským diářem se jednoduše a rychle se naučíte vařit pochoutky ze sezónních produktů, pěstovat vlastní rajčata třeba jen na balkóně a také jak zajímavý je život včel. A kdo ví, třeba si i jedno včelstvo pořídíte, protože včelaření je úžasné a s námi může začít opravdu každý.

Milí podporovatelé,

snažili jsme se, bohužel, i přes vaši snahu se nám nepodařilo vybrat potřebnou částku.  Velmi si vážíme vašeho zájmu, je to pro nás velká motivace a povzbuzení, proto jsme se rozhodli multimediální farmářský diář na konci roku vydat.

Tak toto jste od nás slyšeli v dubnu letošního roku. Svůj slib plníme a přicházíme s čerstvou informací. Právě jsme spustili nový web, kde je možné si náš farmářský diář předobjednat, a navíc za akční cenu!

S naším farmářským diářem se jednoduše a rychle se naučíte vařit pochoutky ze sezónních produktů, pěstovat vlastní rajčata třeba jen na balkóně a také jak zajímavý je život včel. A kdo ví, třeba si i jedno včelstvo pořídíte, protože včelaření je úžasné a s námi může začít opravdu každý.

 

mockup diare

 

Všechny registrované uživatele a předplatitele budeme průběžně informováni o vývoji. A navíc budete mít jedinečnou příležitost být u zrodu něčeho nového a zajímavého – stanete se členy našeho týmu. Nasdílíme s vámi připravovanou on-line sekci farmářského diáře a požádáme vás o vaše připomínky, komentáře, případné tipy, jak vše vylepšit, tak aby -  VY UŽIVATELÉ – jste byli s farmářským diářem maximálně spokojeni.

Chcete být u toho? Mít diář jako první za akční cenu? Neváhejte a předobjednejte si první MULTIMEDIÁLNI FARMÁŘSKÝ DIAŘ a staňte se součástí našeho týmu!

Předobjenat diář!

 
PS: Pokud si nevíte rady, jak diář přeodbjenat klikněte sem a my vás provedeme objednávkou krok za krokem.

3 Obrázky
Josef Treml

Josef Treml

Je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. Jeho hlavní činnosti jsou spojené s testováním nových verzí, vymýšlením zlepšováků a uváděním projektu do života a hlavně posouvání ho dál. A jak sám říká „vždyt Farma je moje dítě“ a na jeho přístupu je to znát.


Podobné články

Komentáře