Farmáři

MED ROKU 2018

11. 10. 2018
U

ž jste ochutnali MED ROKU 2018? Přávě ted máte jedinečnou příležitost :-) Kozomínská farma letos obsadila  hned dvě první místa v kategoriich med květový a med akátový. Jejich akátový med se stal celkovým vítězem v této soutěži. Neváhejte a ochutnej!

Profil farmy najdete na našem tržiště, kde si ho také můžete ještě dnes objednat.   Koupit brambory!

Farmáři

Farma Dolínek Agromarket

12. 07. 2018
O

benefitech kozího mléka jsme zde psali již několikrát. I přes to bychom vám rádi v dnešním článku připomněli výhody konzumace kozího mléka a představili Farmu Dolínek Agromarket. která právě kozí mléko nabízí. 

O benefitech kozího mléka jsme zde psali již několikrát. I přes to bychom vám rádi v dnešním článku připomněli výhody konzumace kozího mléka a představili Farmu Dolínek Agromarket. která právě kozí...

Farmáři

Farma pod Kopcem - PSF

24. 06. 2018
U

bytování ve stylově vybavené chalupě, agroturistika, domácí farmářské produkty a nejen to na vás čeká na Farmě pod Kopcem. Farma se nachází v Pardubickém kraji a je další zastávkou projektu Poznej svého farmáře. V sobotu 30. 6. 2018 se na Farmě pod kopcem, která se nachází v Rychnově v Pardubickém kraji, koná Farmářský den. Celá akce začíná v 10:00 a program bude opravdu pestrý. Můžete ochutnat výrobky z místní produkce,  prohlédnout si  farmu a zvířata, dále  vás čeká farmářský trh s lokálními výrobky a vystoupení skupiny Valda team. Děti určitě ocení skákací kombajn, divadlo, vyjížďky na koních, ukázku kování koně za tepla a živou hudbu.   

Ubytování ve stylově vybavené chalupě, agroturistika, domácí farmářské produkty a nejen to na vás čeká na Farmě pod Kopcem. Farma se nachází v Pardubickém kraji a je další zastávkou projektu Poznej...