Farmáři

Drůbeží maso z Farmy Poustka

17. 10. 2020
P

řichází období chladnějšího počasí, tedy doba kdy zdravého jídla a poctivých vývarů na posílení imunity není nikdy dost. Tento měsíc pro Vás totiž máme připravená kuřata i kachny. Navštívit nás můžete na trhu v Chebu každý čtvrtek a nebo od úterý do pátku na farmě Poustka.

V prodeji budou tento měsíc chlazená kuřata o váze 3 - 4 Kg a kachny o váze 2,8 - 3 Kg. Základem jsou odchovné a výkrmové haly na farmách Klest a Poustka, ve kterých vykrmujeme cca 700 tun živé...

Farmáři

Značka "Český med"

26. 01. 2020

Náš med má potvrzenou vynikající kvalitu a byl oceněn zlatými medailemi. Medové vzorky splňují přísnou normu "Český med". Zvánovický "Medovicový med", ročník 2019 dostal oprávnění k užívání ochranné známky. Máte proto jistotu, že si kupujete tu nejlepší kvalitu na českém trhu.

Objednat med!

Farmáři

S jakými novinkami přichází FRUJO? Jen s těmi šťavnatými!

25. 10. 2019
N

abídka značky FRUJO, která se zabývá výrobou komponentů pro mlékárenský průmysl, zaujme především farmáře, jenž chtějí svým mléčným produktům dodat výjimečnou chuť. Komponenty pro mlékárenský průmysl se doposud skládaly z osmi konvenčních a šesti BIO příchutí. V nabídce nechybí například příchuť vanilka nebo jahoda a borůvka. A co se změnilo? Nabídka příchutí se rozrostla o nové a firma světu představila také nový e-shop. Pojďme se na novinky podívat blíže.

Nefalšovaná chuť Vánoc Vánoce, jeden z nejkrásnějších svátků v roce, si zaslouží něco jedinečného, nemyslíte? Firma FRUJO si to rozhodně myslí, a proto všem farmářům, kteří rádi hýčkají jazýčky...