Farmáři

Medový eshop Úůll

29. 10. 2021
D

ůvodů, proč je kvalitní český med od poctivých pilných včeliček tak oblíbený je hned několik. Věděli jste například, že je nejen zdrojem kvalitních jednoduchých cukrů, ale také celé řady dalších tělu prospěšných látek.

Proto jsme rádi, že vám můžeme představit nový medový eshop Rodinného včelačství Úůll. Na vašem sladším dnu se podílí hned 300 včelstev, která si užívají krásy oblasti CHKO Český les. Horská příroda, čerstvý vzduch, nedotčené květy i vytrénované včelky se samozřejmě společně podepisují i na vysoké kvalitě lahodného medu. Díky Úůllu si můžete dopřát kvalitní květový i oblíbený lesní med. Med, medovinu, medovou kosmetiku a další produkty si můžete objednat přímo na e-shopu www.uull.eu

Do obchodu

Lék nebo lahoda? Obojí

Už od pradávna se má za to, že je med lék a je obzvláště ceněný v období, do kterého se pomalu ale jistě vkrádají chladné, zachmuřené dny, které přináší nepřátele, jimž nemůžete přijít na jméno. Jejich jména Kašlík, Rýma a Chřipajzna však se zimním obdobím bohužel neodmyslitelně souvisí. Sladký lék v podobě medu funguje jako výborný posilovač imunitního systému a v tradičním léčitelství se uplatňuje při kašli, zánětu průdušek, nachlazení i bolesti v krku.

Perníčky? Jedině s medem

Pokud máte chladné dny spojené s vůní čerstvých perníčků, rozhodně byste měli mít v zásobě i kvalitní med, který se podílí na jejich lahodné chuti.

Do obchodu

Josef Treml

Josef Treml

Je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. Jeho hlavní činnosti jsou spojené s testováním nových verzí, vymýšlením zlepšováků a uváděním projektu do života a hlavně posouvání ho dál. A jak sám říká „vždyt Farma je moje dítě“ a na jeho přístupu je to znát.


Podobné články

Komentáře