Novinky

Multimediální farmářský diář

12. 03. 2018
M

ilí uživatelé! právě jsme spustili crowdfundingovou kampaň našeho nového projektu, který jsme si pro vás připravili!

Milí uživatelé!

právě jsme spustili crowdfundingovou kampaň našeho nového projektu, který jsme si pro vás připravili!

Tak tohle tu ještě nebylo. Řeč je o multimediálním farmářském diáři. O co jde? Představte si  informace v kvalitním tištěném diáři propojené s webovou aplikací, kde najdete seriály plné textů, videí a fotek s návody k daným tématům od opravdových odborníků.

 diář

 

 

Náš multimediální diář zahajujeme seriály o zahradničení, vaření ze sezonních potravin a včelaření. Snadno se tak dozvíte, jakou pochoutku připravit v daném období, zjistíte, že není žádná věda vypěstovat si vlastní rajčata, třeba na balkóně a poznáte jak zajímavý a důležitý je život včel. A kdo ví, třeba si i jedno včelstvo pořídíte, protože včelařit s námi může začít opravdu každý.

 

mockup diare

 

Pokud danou částku vybereme, slibujeme že jedním diářem to zdaleka nekončí. Naopak! Chystáme spoustu dalších seriálů v příštích letech. Proto jsme se rozhodli uspořádat crowdfundingovou kampaň.V případě že celou částku, určenou k realizaci projektu nevybereme, všechny peníze se vrací zpět vám našim přispěvovatelům. My ale věříme, že s vaší pomocí vše zvládneme a vy, dostene jako odměnu náš diář s webovou aplikací!

 

web vypis2

 

Proto budeme rádi za jakoukoliv podporu v podobě sdílení projektu na startovači na sociálních sítích v emailu nebo osobně. Všem našim přispěvovatelům předem velice děkujeme za důvěru v naše snažení.

AKTUALIZACE!!!

Milí podporovatelé, i přes vaší snahu se nám bohužel  nepovedlo vybrat požadovanou částku. My si ale velmi vážíme toho, že vás náš diář zaujal. Proto jsme se rozhodli to nevzdat a diář vydáme na konci letošního roku! Pokud tedy máte stále zájem o jeho koupi, poprosím vás o registraci do našeho systému (zadání emailového kontaktu). My vás poté budeme informovat v den vydání diáře o možnosti jeho pořízení a vy tak o svůj diář nepřijdete :-) 

Chci diář!

 

3 Obrázky
Josef Treml

Josef Treml

Je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. Jeho hlavní činnosti jsou spojené s testováním nových verzí, vymýšlením zlepšováků a uváděním projektu do života a hlavně posouvání ho dál. A jak sám říká „vždyt Farma je moje dítě“ a na jeho přístupu je to znát.


Podobné články

Komentáře