Farmáři

Čongrády s.r.o

08. 04. 2018
Z

ajímavý název, že? A jestlipak víte, co si s ním spojit? Název Čongrády nesou masné výrobky vycházející z rodinné receptury, pojmenované po Štefanu Čongrádym. Pochutnat si můžete na klasické zabijačkové játrové paštice, nostalgicky zavzpomínat na minulé časy s bůčkovou paštikou nebo při „lančmítu“ .

Zajímavý název, že? A jestlipak víte, co si s ním spojit? Název Čongrády nesou masné výrobky vycházející z rodinné receptury, pojmenované po Štefanu Čongrádym. Pochutnat si můžete na klasické zabijačkové játrové paštice, nostalgicky zavzpomínat na minulé časy s bůčkovou paštikou nebo při „lančmítu“ .

 

Říká se, že pro člověka není nic lepšího než dělat to, co ho v životě baví. Štefan Čongrády kdysi vytvořil rodinnou recepturu, ze které vycházejí dnešní konzervované výrobky Čongrády. Mnohaleté zkušenosti z vesnických zabijaček tomuto pánovi umožnily vyrábět produkty s vyváženou chutí a hlavně z opravdového masa. Rodinná receptura se předávala i na další generace, a tak farma Čongrády s.r.o. pokračuje v této rodinné tradici přípravy poctivých paštik a masných výrobků. Na stoly se tak prostřednictvím této firmy vrací výrobky zhotovené pouze z přírodních ingrediencí. Veškerá výroba je dílem lidských rukou. Ve firmě panuje úcta k ručně dělanému řemeslu, která se promítá do všech fází výroby – od příjmu masa až po zabalení a dodání konečnému zákazníkovi. Dodavatelé masa jsou pečlivě vybíráni, aby byl zaručen původ zejména vepřového masa z českého chovu. Veškeré výrobky v nabídce jsou bez lepku a chemických konzervantů a jsou lokální. Nabídka je opravdu široká. Farma nabízí několik druhů paštik – jelení, kachní, králičí, s husími játry, bůčkovou. Dále je sortiment doplněn o pomazánky, sádlo, hovězí maso s česnekem a další produkty. Sortiment je možné zakoupit v prodejnách obchodních partnerů, jejichž mapku najdete na webových stránkách firmy. Prodejny jsou po celé České republice a dokonce i na Slovensku. Další možností je také e-shop firmy nebo farmářské trhy na Náplavce v Prace nebo Plzeňské farmářské trhy.

 

Celý sortiment a více informací najdete na www.congrady.eu .


PS: Nenechte si uniknout žhavé novinky ze světa regionálních produktů! Přihlašte se k odběru jednoho z možný novinek a newsletterů. Více si o novinkách můžete přečíst níže.

Odběr novinek

 

Sára Kalivodová

Sára Kalivodová

Sára Kalivodova je studentka farmacie, ale věří, že nejlepším lékem jsou životní optimismus, čistá voda, slunce, vzduch a přírodní produkty. Zajímá se o zdravou výživu a sport. Svými krátkými články seznamuje čtenáře tohoto webu s farmáři a jejich produkty.


Podobné články

Komentáře