Aplikace

Mapa včelařů

25. 12. 2017
V

ěděli jste, že je podle statistik v České republice zhruba 400 profesionálních včelařů? A další desítky tisíc včelařů považují včelaření především za svůj koníček. 

Nejsladší potěšení na dosah ruky

Chcete si život osladit kvalitním a provoněným medem přímo od včelařů? Dopřejte svému tělu to nejlepší, co příroda nabízí. U nás se dozvíte, kde můžete med od českých včelařů zakoupit, objevíte rozdíly mezi jednotlivými druhy medu a odhalíte sladké recepty, ve kterých hraje hlavní roli právě tato sladká pochoutka.


Věděli jste?

Co stojí za půl kilogramem kvalitního medu? Zhruba 550 včel, které nasbírání medu věnují celý život a musí obletět vzdálenost, která se rovná dvěma cestám kolem světa. Jedna pilná včelka za den navštíví až tisíce květin a mezi květinami létá rychlostí zhruba 22 km/h.

Tak už na nic nečekejte a zjištěte, kolik včelařů ve vašem okolí vlastně máte :-)

Naši včelaři Mapa včelařů

 

 

 

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Co si představíte pod pojmem regionální potraviny? Já jednotlivá písmena, která utvářejí slova. A slova, která dohromady vytvářejí věty. Mým povoláním je zprostředkovat vám pomocí slov chuť, vůni, zážitky i emoce. Díky těm správným slovům dokáži uvařit lákavý pokrm pro duši a otevřít vám brány do světa fantazie. Psaní je mým snem, povoláním i životní cestou. A psát o tom nejlepším, co příroda nabízí? Jedním slovem potěšení.


Podobné články

Komentáře