Aplikace

Prémiové funkce Farmy na dlani

28. 12. 2017
J

ak začít… asi tak, že jsem nesmírně rádi, že stále rosteme a vy s námi. Aktuálně můžete v naší databázi najít více než 1150 farem.

Prémiové členství aneb být vidět a úspěšně prodávat

Jak začít… asi tak, že jsem nesmírně rádi, že stále rosteme a vy s námi. Aktuálně můžete v naší databázi najít více než 1150 farem. Další číslo, na které jsme náležitě hrdí, jsou tisíce fanoušků na sociálních sítích a v aplikaci. Protože Farmu na dlani utváříte především vy, chtěli jsme znát váš názor na fungování naší platformy. A tak vznikl dotazník. Dotazník nám řekl více o vašich představách a přáních. A z odpovědí se zrodilo rozhodnutí nabídnout vám prémiové členství.

 

Co nám o vás řekl dotazník?

V našem dotazníku jsme se vás ptali i na názor ohledně prémiového členství. A 30 % farmářů, kteří by o možnosti prémiového členství uvažovali, jsou dostatečně velkým důvodem k tomu, abychom vám nyní toto členství představili.

 

Proč se prémiové členství vyplatí?

Chceme být platformou, jež umožní farmářům, kteří chtějí být vidět, aby opravdu vidět byli. Jak se ale s humorem říká: „zadarmo ani (farmářovo) kuře nehrabe“ a abychom mohli naše služby zkvalitňovat a mohli vás co nejlépe propagovat, musíme začít fungovat jako firma. Co to pro vás znamená? To, že pokud se chcete zviditelnit, můžete získat celoroční výhodu, a to pouze za cenu zhruba 100 vajec, 12 litrů mléka nebo třeba 2 kilogramů medu. Prémiové členství bude totiž zpoplatněno. Pokud si členství předplatíte do konce prosince 2017 bude za zvýhodněnou cenu 300 Kč za rok. A to za ty tisíce fanoušků naší Farmy na dlani, kteří se dostanou k vašim výrobkům, už stojí, no ne?

 

Co s prémiovým členstvím získáte?

Našim cílem je nabídnout milovníkům kvalitních regionálních potravin přehled všech farmářů. Otázku, jak se v takovém množství neztratit, řeší právě prémiové členství, jenž je určeno pro všechny farmáře, kteří se chtějí zviditelnit. Prémioví farmáři budou mít o 70 % viditelnější výrobky na tržišti, budou propagováni na více místech a jejich výrobky se budou zobrazovat pod články z blogu a pod recepty. Navíc budou mít díky statistikám přehled o návštěvnosti profilů a jejich farma bude na prvních místech ve vyhledávání. Další prémiové funkce budou neustále přibývat. Prémioví farmáři získají navíc 20 % slevu u sponzorovaných kampaní na sociálních sítích.

 

Využijte zvýhodněné členství

  

Chci prémiové členství!

 

Co zůstává a co se mění?

Nově budeme představovat pouze prémiové farmy. Co však zůstává, jsou současné funkce i farmářské účty s tím rozdílem, že prémioví farmáři budou na očích příznivcům regionálních potravin častěji a více. 

 

Vycházíme vstříc těm, co chtějí růst

Chceme vám umožnit růst vašeho podnikání. Stávající koncept Farmy na dlani musíme změnit. V naší databázi je spousta farmářů, kteří mají zájem spolupracovat a aktivně se podílet na našem chodu. A právě těmto farmářům chceme věnovat nějvětší pozornost. 

 

Prémiové farmy...

 

Otázky? Sem s nimi

Není vám něco jasné? Chcete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat. Kontaktujte nás i v případě, že chcete využít jednu ze sponzorových kampaní. Pokud vám žádná nevyhovuje, nevadí! Vše je na domluvě, a proto s vámi rádi domluvíme individuální formu propagace.

 

Napište nám!

 

Josef Treml

Josef Treml

Je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. Jeho hlavní činnosti jsou spojené s testováním nových verzí, vymýšlením zlepšováků a uváděním projektu do života a hlavně posouvání ho dál. A jak sám říká „vždyt Farma je moje dítě“ a na jeho přístupu je to znát.


Podobné články

Komentáře