Poznej svého farmáře

Farma pod Ještědem - PSF

21. 05. 2018
L

etošní ročník projektu Poznej svého farmáře otevírá Farma pod Ještědem, kterou bychom vám dnes rádi představili a zároveň vás pozvali již tuto sobotu k její návštěvě.

Letošní ročník projektu Poznej svého farmáře otevírá Farma pod Ještědem, kterou bychom vám dnes rádi představili a zároveň vás pozvali již tuto sobotu k její návštěvě.


Farma pod Ještědem je splněný rodinný sen, ke kterému vedla touha změny způsobu života. Hlavním cílem při založení farmy bylo získat zpět svoji nezávislost. Využít příležitost dělat věci, které mají smysl, jsou pro ostatní přínosné a vytváří dobrý základ pro další generace. Samotná farma se nachází na okraji Ještědského hřebenu v Přírodním parku Ještěd, v malé obci Javorník, v blízkosti Proseče pod Ještědem a Českého Dubu Kvalitní farmářské produkty zaručuje spokojené kozí stádo, kterému prospívá čisté prostředí okolní přírody.


Mléčné výrobky jsou tedy vyráběny na čistě přírodní bázi. Sortiment farmy je rozdělen do tří kategorií. Z mléčných výrobků farma nabízí čerstvé kozí mléko, kozí kefír, kozí jogurt s příchutí borůvka, malina, jahoda. Dále je součástí sortimentu široký výběr kozích sýrů s jemnou chutí a krémovou texturou. Přírodní sýr lze zakoupit v přírodní slané podobě nebo ochucený česnekem, kmínem, olivami, pažitkou, sušenými rajčaty, ořechy, pepřem, pistáciemi nebo brusinkami. Co se týče zrajících sýrů, na výběr je gouda, gouda s marinovaným pepřem, koriandrem a gouda s popelem. K dostání jsou také dvě varianty roztíratelného čerstvého sýru s italskou chutí nebo s pikantní paprikou. Třetí kategorií jsou dárkové balíčky.


Přijďte v sobotu 26.5.2018 v 10:00 a poznejte Farmu pod Ještědem. Nudit se rozhodně nebudete! Celá akce má bohatý program v podobě živé kapely, představení farmářů, dětského divadla a mnoho dalšího. Více informací se dozvíte přímo na webu Poznej svého farmáře, nebo přímo na profilu farmáře v našem tržišti a mobilní aplikaci.


PS: Nenechte si uniknout žhavé novinky ze světa regionálních produktů! Přihlašte se k odběru jednoho z možný novinek a newsletterů. Více si o novinkách můžete přečíst níže.

Odběr novinek2 Obrázky
Josef Treml

Josef Treml

Je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. Jeho hlavní činnosti jsou spojené s testováním nových verzí, vymýšlením zlepšováků a uváděním projektu do života a hlavně posouvání ho dál. A jak sám říká „vždyt Farma je moje dítě“ a na jeho přístupu je to znát.


Podobné články

Komentáře