Farmáři

Zdraví z přírody

03. 07. 2016
V

še začalo Zelenou lékárnou, na jejímž základě vyrostla výroba a velkoobchod s názvem Zdraví z přírody a dnes k této firmě patří i prodejna Biomarket U zeleného stromu.

Vše začalo Zelenou lékárnou, na jejímž základě vyrostla výroba a velkoobchod s názvem Zdraví z přírody a dnes k této firmě patří i prodejna Biomarket U zeleného stromu.

Jak již bylo řečeno v úvodu, farma Zdraví z přírody se skládá z více jednotek a byla založena v roce 1999. Farma se zaměřuje na prodej a rozvoz přírodních produktů. V dnešní době má Zdraví z přírody síť obchodů se zdravou výživou po celé Moravě, Praze a okolí, v Pardubicích či Hradci Králové. V nabídce je více než tisíc druhů potravin pro zdravou výživu, z nichž zhruba polovinu si farma pro zákazníky balí sama. Firma Zdraví z přírody nabízí převážně obiloviny, luštěniny, rýže, mouky, těstoviny, sušené ovoce, ořechy, semena a dražované ovoce a ořechy. Ve veškeré části se dbá na soulad s přírodou, farmě jde hlavně o výrobu těch nejkvalitnějších surovin od EKO zemědělců či konvenčních dodavatelů. Část sortimentu je dále také zaměřena na bezlepkovou dietu, která se stala v posledních letech pro mnohé velmi důležitou a populární.

Více se o farmě dozvíte přímo na webových stránkách www.zdravizpřirody.cz , kde mimo jiné najdete i e-shop s produkty.

Sára Kalivodová

Sára Kalivodová

Sára Kalivodova je studentka farmacie, ale věří, že nejlepším lékem jsou životní optimismus, čistá voda, slunce, vzduch a přírodní produkty. Zajímá se o zdravou výživu a sport. Svými krátkými články seznamuje čtenáře tohoto webu s farmáři a jejich produkty.


Podobné články

Komentáře