Příběhy farmářů

Včelařství Čejka

03. 12. 2017
V

íte co vznikne z názvu Čejka, když k němu přidáme písmeno V a písmeno J zaměníme za L? Včelka! Náhoda? Rozhodně ne. Proto vás asi ani nepřekvapí, že se právě Martina Čejková z Včelařství Čejka věnuje výrobě lahodného medu. 

Včelařství Čejka zná tajemství lahodného medu

Víte co vznikne z názvu Čejka, když k němu přidáme písmeno V a písmeno J zaměníme za L? Včelka! Náhoda? Rozhodně ne. Proto vás asi ani nepřekvapí, že se právě Martina Čejková z Včelařství Čejka věnuje výrobě lahodného medu. A jen u medu nezůstalo, život si můžete osladit také medovinou, prozářit ručně vyráběnými svíčkami ze včelího vosku nebo si ulevit od bolesti díky léčivým přípravkům a kosmetice z medu.

Med s puncem kvality

Věděli jste, že kvůli 1 kilogramu medu musí včelky uletět neuvěřitelných 280 000 km? Dobrou zprávou je, že vy nemusíte kvůli této lahodné dobrotě překonat tuto vzdálenost. Měli byste však sáhnout po medu, který je opravdu kvalitní, protože jak se říká, není med jako med. Med ze Včelařství Čejka má však potvrzenou vynikající kvalitu a všechny vzorky splňují přísnou normu „Český med.“ A nejen to, med se může pochlubit také několikanásobným oceněním Zlatá medaile v soutěži Český med.

Bylo-by libo medovinu?

Medovina je kvašený nápoje z medu, na který nedali dopustit už staří Egypťané. Co jste však možná nevěděli, je skutečnost, že je medovina nejstarší český alkoholický nápoj. Zaslouží si i druhé NEJ a stane se vaším nejoblíbenějším nápojem?

Relaxace za svitu svíček

Máme pro vás jednoduchý recept na zútulnění domova:

1) Zapalte svíčku

2) Relaxujte

To je vše? Ano! Svíčka dokáže rozzářit domov lépe, než cokoliv jiného. Ručně vyráběné svíčky ze Včelařství Čejka jsou vyrobeny ze 100% čistého včelího vosku a vynikají jemnou vůní i svým krásným vzhledem.

 

Chci mít sladký život!

 

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Co si představíte pod pojmem regionální potraviny? Já jednotlivá písmena, která utvářejí slova. A slova, která dohromady vytvářejí věty. Mým povoláním je zprostředkovat vám pomocí slov chuť, vůni, zážitky i emoce. Díky těm správným slovům dokáži uvařit lákavý pokrm pro duši a otevřít vám brány do světa fantazie. Psaní je mým snem, povoláním i životní cestou. A psát o tom nejlepším, co příroda nabízí? Jedním slovem potěšení.


Podobné články

Komentáře