Novinky

Včelaři na jednom místě

30. 09. 2017
V

ěděli jste, že je podle statistik v České republice zhruba 400 profesionálních včelařů? A další desítky tisíc včelařů považují včelaření především za svůj koníček. Včelaření je jednoduše v módě a obliba kvalitního medu rok od roku roste.

Věděli jste, že je podle statistik v České republice zhruba 400 profesionálních včelařů? A další desítky tisíc včelařů považují včelaření především za svůj koníček. Včelaření je jednoduše v módě a obliba kvalitního medu rok od roku roste.


Nejsladší potěšení na dosah ruky

Chcete si život osladit kvalitním a provoněným medem přímo od včelařů? Dopřejte svému tělu to nejlepší, co příroda nabízí. U nás se dozvíte, kde můžete med od českých včelařů zakoupit, objevíte rozdíly mezi jednotlivými druhy medu a odhalíte sladké recepty, ve kterých hraje hlavní roli právě tato sladká pochoutka.


Věděli jste?

Co stojí za půl kilogramem kvalitního medu? Zhruba 550 včel, které nasbírání medu věnují celý život a musí obletět vzdálenost, která se rovná dvěma cestám kolem světa. Jedna pilná včelka za den navštíví až tisíce květin a mezi květinami létá rychlostí zhruba 22 km/h.

Tak už neztrácejte čas hledáním kvaliního medu a podívejte se na naší novou stránku, kde máte všechny včelaře i s jejich produkty na jednom místě. Dnes bychom vám totiž chtěli představit naší novou sekci, která se věnuje pouze a jenom včelařům. Najdete ji na adrese http://vcelari.farmanadlani.cz 

Tak už na nic nečekejte a zjištěte, kolik včelařů ve vašem okolí vlastně máte :-)

Stránka o včelařích

 

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Co si představíte pod pojmem regionální potraviny? Já jednotlivá písmena, která utvářejí slova. A slova, která dohromady vytvářejí věty. Mým povoláním je zprostředkovat vám pomocí slov chuť, vůni, zážitky i emoce. Díky těm správným slovům dokáži uvařit lákavý pokrm pro duši a otevřít vám brány do světa fantazie. Psaní je mým snem, povoláním i životní cestou. A psát o tom nejlepším, co příroda nabízí? Jedním slovem potěšení.


Podobné články

Komentáře