Příběhy farmářů

Rybí farma v srdci Plzně

17. 12. 2017
Z

a rybami do plzeňských rybích sádek. Malá hádanka na úvod. Co má společného siven americký, pstruh potoční, pstruh duhový, jeseter, lipan podhorní a mník jednovousý?

Za rybami do plzeňských rybích sádek

Malá hádanka na úvod. Co má společného siven americký, pstruh potoční, pstruh duhový, jeseter, lipan podhorní a mník jednovousý? A) Jsou to ryby. B) Jsou to chutné ryby. C) Jsou to chutné ryby z plzeňských rybích sádek. Je správně A), B) nebo C)? Máte pravdu, všechny odpovědi jsou správné, ale odpověď C) je v tomto případě úplně nejpřesnější.

 

Ryby na talíř i na zarybnění

O nutnosti zařazení ryb do pravidelného jídelníčku už byly sepsány romány. A není také divu, ryby, a zvláště ty čerstvé, by měly být, dle slov odborníků, součástí každého vyvářeného jídelníčku. Proč si tedy nezajistit pravidelný přísun toho nejlepšího, co naše příroda nabízí? Všechny z výše uvedených ryb si můžete snadno zakoupit v plzeňských  sádkách díky společnosti Chabal fish, s.r.o. A to nejen na talíř, ale také na zarybnění toků či jezírek a rybníků.

 

Chabal fish

Příběh společnosti Chabal fish, s.r.o. se začal psát v roce 2015. Kde se přesně sádky nacházejí? V areálu Vodárny Plzeň, a.s. Společnost je plně soběstačná, o čem ostatně svědčí také skutečnost, že vlastní rozsáhlá generační hejna produkovaných ryb, včetně líhně. Vlastní výtěr, kulení a rozkrmování plůdků, jednoduše vše probíhá na jednom místě.

 

Webové stránky pod lupou

Na stránkách www.sadkyplzen.cz zjistíte, jaké ryby si můžete zakoupit a také to, jestli jsou aktuálně v nabídce. Jistě vás u některých druhů potěší možnost kuchání, tím pádem i méně práce při přípravě oběda nebo večeře. Zajímá vás, jak zakoupené ryby upravit tak, aby si vaše chuťové buňky rochnily blahem? I to na stránkách v sekci Tipy na úpravu ryb zjistíte.

Hlášení na závěr: Pozor, pozor! Je tady někdo z Plzně a okolí? Tak na co ještě čekáte? Hurá za čerstvými rybami. 

Jít na web!

 

Sponzorovaný příspěvek

Sponzorovaný příspěvek

Tento článek je sponzorovaným PR článkem. Máte také zájem o tento druh zviditelnění vaší farmy? Prohlédněte si možnosti propagace na této stránce.

Podobné články

Komentáře