Příběhy farmářů

Po stopách veselých krav z farmy Zdeňka

04. 03. 2018
K

de najdete hned 130 veselých krav pohromadě? Pojďte se s námi vydat na návštěvu rodinné Farmy Zdeňka. Farmy, která je už v současné době nejen plnoletá, ale má za sebou více než 25 let působení na trhu.

Farma byla totiž založená již v roce 1992 a s troškou nadsázky by se dalo říct, že i ona zraje jako sýr vyrobený z kvalitního, přírodou provoněného mléka. Rok od roku roste a nabízí nové produkty, kterým nedokážete odolat.

 

Na políčku v jetelíčku

Farma sama obhospodařuje zhruba 160 ha polí a tím si zajišťuje převážnou část vlastního krmiva pro všechen dobytek, což se promítá i do chuti produktů. Nedáte dopustit na mléko z Mlékárny Kunín? Pak pro vás máme překvapení. Mléko do Mlékárny Kunín dodává právě Farma Zdeňka.

 

Zdraví, sílu najdeš v mléku a sýru

V roce 2011 byla vystavena Malá mlékárna, která zpracovává zhruba 1000 litrů mléka denně, což se rovná zhruba jedné třetině produkce farmy. Na farmě se kravské mléko zpracovává 6 dní v týdnu a farma nabízí zákazníkům řadu mléčných produktů. Pochutnat si můžete například na tvarohu, sýru, jogurtech či tvarohových dezertech. Všechny výrobky jsou pasterizované, prioritou farmy je vyrábět produkty na přírodní bázi, bez konzervantů, stabilizátorů a potravinových náhrad.

 

nový leták 2013 (2)

 

O oceněních

Za kvalitními českými potravinami často stojí ocenění, stejně je tomu i u produktů Farmy Zdeňka. Máte chuť na máslo nebo byste si dali čerstvý sýr? Pak zvolte rovnou produkty, které jsou oceněny cenou Regionální potravina Olomouckého kraje. U těchto dvou produktů to však nekončí, značka MORAVSKÁ BRÁNA, jež garantuje kvalitu výroby i vysoký podíl ruční práce byla udělena za všechny mléčné výrobky Farmy Zdeňka.

 

Zavítejte na farmu, farmářské trhy nebo do prodejen

Veselé kravičky si můžete prohlédnout přímo na farmě v Hustopečích nad Bečvou, kde rovnou zakoupíte i čerstvé produkty. Ocenit jejich chuť však můžete i na farmářských trzích a v několika farmářských prodejnách. Ty najdete v Olomouci, Brně, Hranicích na Moravě, ve Zlíně, Novém Jičíně, Lipníku nad Bečvou, Bystřici pod Hostýnem a v Havířově. 

Vsaďte na poctivost, kvalitu i nezaměnitelnou chuť produktů Farmy Zdeňka, která si zakládá na spokojeném zákazníkovi.

Jít na web!

 

 


Podobné články

Komentáře