Novinky

Farma na dlani tě to naučí | Oficiální trailer

16. 03. 2019
F

arma na dlani přichází s unikátním výukovým kurzem, který kombinuje výhody papírového diáře a online kurzů. Naučíme tě jak včelařit, zahradničit nebo jak si pochutnat na sezóních receptech od foodblogerky Maky Šmaky.

Dvanáct měsíců nabitých fotkami, videi a recepty, které tě zábavnou formou provedou celým rokem farmáře.Existuje mnoho publikací, které zdlouhavě popisují, jak se stát včelařem nebo zahradníkem. Žádná z nich ale nekombinuje výhody klasického fyzického diáře spolu s neomezenými možnostmi internetu. 

Fyzický diář vám pak poslouží jako pracovní sešit. Obsahuje krátké shrnutí prací, na které se můžete v daný měsíc těšit. Je zde místo na vaše poznámky. Diář vám bude užitečným pomocníkem přímo v „terénu“ – u včel, u plotny nebo na zahradě.


Více se o diáře dozvíte přímo na jeho webu, který najdete v odkazu níže. Přeji příjemnou zábavu.

 Chci to vidět!

Josef Treml

Josef Treml

Je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. Jeho hlavní činnosti jsou spojené s testováním nových verzí, vymýšlením zlepšováků a uváděním projektu do života a hlavně posouvání ho dál. A jak sám říká „vždyt Farma je moje dítě“ a na jeho přístupu je to znát.


Podobné články

Komentáře