Novinky

Dožínky na Letné? My nebudeme chybět! A vy?

06. 09. 2018
K

dyž farmářský trh, tak ve velkém stylu, souhlasíte? Staňte se součástí jednoho z největších farmářských trhů v České republice a setkejte se s námi 8. 9. 2018 na Letenské pláni v Praze. A co že vás čeká a nemine? Prezentace zemědělců, vystoupení folklorních souborů z celé České republiky, nebo třeba ochutnávky českých a moravských vín. Že to zní dobře? Nemůžeme jinak, než souhlasit.

Na tento program jen tak nezapomenete

Dožínky na Letné, které jsou v režii Ministerstva zemědělství, lákají na opravdu bohatý program, který si získá dospělé i děti, pro něž jsou připraveny zábavné atrakce. Zpěv, tanec, zábava, dobré víno a dobré jídlo. Tak by se dal shrnout program jednou větou. V rámci Dožínek se můžete také zdarma účastnit prohlídek Národního zemědělského a Národního technického muzea.

Farma na dlani bude u toho

Tam, kde se vyskytuje tolik farmářů a milovníků poctivých českých potravin nemůže Farma na dlani chybět. Napadá vás něco, na co byste se nás rádi zeptali? Chcete se dozvědět více o tom, jak Farma na dlani funguje? Pak byste neměli přehlédnout náš stánek, u kterého vám zároveň rádi představíme novinky v podobě Farmářského diáře a Farmářské krabičky.

Co je Farmářský diář?

Farmářský diář propojuje tištěný diář s multimediálním obsahem na webu. Je určený nejen pro farmáře, ale pro všechny, kteří chtějí něco sami vypěstovat, uvařit nebo se třeba naučit včelařit.

A co je Farmářská krabička?

V krabičce s originálním balením se ukrývají poctivé farmářské výrobky spolu s krátkým příběhem každého farmáře na samostatném letáčku. Je vhodná také jako neotřelý dárek.

Zastavte se u našeho stánku a vyhrajte

O tom, že se u našeho stánku rozhodně nebudete mít čas nudit, vás přesvědčí také náš farmář, se kterým se budete moci vyfotit a zúčastnit se fotosoutěže o hodnotné ceny. Co je ve hře? Třeba zlatavý med na celý rok zdarma nebo náš Farmářský diář.

Kartonový farmář

Potkáme se v sobotu i s vámi? Nepřijděte o jeden z největších letošních farmářských trhů a zaskočte si k nám na slovíčko.

Dožínky na Letné!


 

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Co si představíte pod pojmem regionální potraviny? Já jednotlivá písmena, která utvářejí slova. A slova, která dohromady vytvářejí věty. Mým povoláním je zprostředkovat vám pomocí slov chuť, vůni, zážitky i emoce. Díky těm správným slovům dokáži uvařit lákavý pokrm pro duši a otevřít vám brány do světa fantazie. Psaní je mým snem, povoláním i životní cestou. A psát o tom nejlepším, co příroda nabízí? Jedním slovem potěšení.


Podobné články

Komentáře