Novinky

Buďte v obraze

14. 12. 2017
F

arma na dlani ví vše, co se kde šustne. Tedy abychom byli přesní, víme o všem důležitém ze světa farmářských potravin a produktů. Nebojte, rady, informace, tipy ani recepty si nechceme nechat jen pro sebe

Nenechte si uniknout žhavé novinky ze světa regionálních produktů

Farma na dlani ví vše, co se kde šustne. Tedy abychom byli přesní, víme o všem důležitém ze světa farmářských potravin a produktů. Nebojte, rady, informace, tipy ani recepty si nechceme nechat jen pro sebe, naopak, chceme se o ně podělit se všemi příznivci farmářských produktů. Patříte mezi ně.

 

Kde nás můžete sledovat?

 Ne nadarmo se říká, že kdo není na Facebooku, jako by nebyl. Ale my jsme! Nejen na Facebooku, ale také na dalších sociálních sítích. Vašemu zraku budou lahodit krásné fotky a zajímavé informace na Instagramu. Zajímavé zprávy se dozvíte také na našem Twitteru. O tom, že naše profily neleží ladem, ale poskytují zajímavé informace, se ostatně můžete přesvědčit sami.

 Facebook Instagram Twitter 

 

Odběr novinek do prohlížeče

Znáte to? Záplava obrázků, zpráv, statusů, jimiž se denně prokousáváte… A v takovém množství sem tam unikne nějaká informace, která je šita přímo vám na míru. Nechceme, aby vám něco uniklo, proto jsme do prohlížeče umístili odběr novinek. Ve chvíli, kdy nás začnete odebírat, přifičí vám jednou až dvakrát týdně do prohlížeče tip, zajímavý článek nebo novinka. Klikněte dolů, do pravého rohu na ikonu zvonečku a přihlšte se k obděru :-)

 

Co je nového? Newsletter to ví!

Nálož informací stále nepřestává! Přihlásit se můžete také k odběru newsletteru, který vám každé pondělí přistane ve schránce. V tomto newsletteru shrneme všechny důležité informace do jedné stránky, od receptů přes představení farem až po tipy na výrobky od farmářů.

Odebírat newsletter  

 

Budete v obraze, jen když budete sami chtít

Na závěr je nutno říci, že nepodepisujete smlouvu s (farmářským) ďáblem, ani se k ní nepřihlašujete. Ve chvíli, kdy nebudete mít o novinky zájem, se můžete jednoduše odhlásit. Zároveň budeme velmi rádi za vaše postřehy a zprávy. Je něco, co vás zajímá a chybí vám to u nás? Zdá se vám, že bychom mohli něco vylepšit? Ozvěte se nám.

 

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Co si představíte pod pojmem regionální potraviny? Já jednotlivá písmena, která utvářejí slova. A slova, která dohromady vytvářejí věty. Mým povoláním je zprostředkovat vám pomocí slov chuť, vůni, zážitky i emoce. Díky těm správným slovům dokáži uvařit lákavý pokrm pro duši a otevřít vám brány do světa fantazie. Psaní je mým snem, povoláním i životní cestou. A psát o tom nejlepším, co příroda nabízí? Jedním slovem potěšení.


Podobné články

Komentáře