Farmáři

Zahradnictví WEISS

26. 02. 2017
Z

a chvíli je tu jaro a s ním samozřejmě souvisí i sázení rostlin. Proto vám dnes představujeme otické zahradnictví WEISS.

Za chvíli je tu jaro a s ním samozřejmě souvisí i sázení rostlin. Proto vám dnes představujeme otické zahradnictví WEISS.

 

Zahradnictví WEISS sídlí v Oticích u Opavy. Specializuje se se na pěstování zeleninové sadby, dále také na rychlenou zeleninu, balkonové květiny a bylinky. Tato „farma“ nabízí i široké zahradnické služby. Pokud se chystáte proměnit svoji zahradu, bude určitě nejlepší, když se se zahradníky setkáte osobně. Osobní konzultace je totiž nejlepším krokem k tomu, aby byla naplněna vaše očekávání a zahrada vypadala podle vašich představ. Je možné objednat realizaci okrasné zahrady a firemních ploch, celkovou údržbu zeleně, zakládání a regeneraci trávníků, realizaci a údržbu zahradních jezírek, návrhy zahrad. Mimo výše uvedené služby nabízí zahradnictví ke koupi samozřejmě bylinky, trvalky, léčivky, balkonové květiny, dřeviny, hnojiva, traviny a další.

 

Veškeré potřebné informace najdete na http://www.zahradnictviweiss.cz .

Sára Kalivodová

Sára Kalivodová

Sára Kalivodova je studentka farmacie, ale věří, že nejlepším lékem jsou životní optimismus, čistá voda, slunce, vzduch a přírodní produkty. Zajímá se o zdravou výživu a sport. Svými krátkými články seznamuje čtenáře tohoto webu s farmáři a jejich produkty.


Podobné články

Komentáře