Farmáři

Řeznictví Kunovský s.r.o.

13. 09. 2016
A

čkoliv patří k trendům moderní doby vegetariánství nebo veganství, u většiny lidí se stále mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější potraviny řadí maso. Jedná se především o významný zdroj bílkovin, a proto bychom měli volit vždy maso nejvyšší jakosti.

Ačkoliv patří k trendům moderní doby vegetariánství nebo veganství, u většiny lidí se stále mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější potraviny řadí maso. Jedná se především o významný zdroj bílkovin, a proto bychom měli volit vždy maso nejvyšší jakosti.

Řeznictví Kunovský s.r.o. je firma, která funguje více než deset let. Zákazníkům nabízí ucelený sortiment masa a masných výrobků vysoké kvality a výtečné chuti. Sortiment je opravdu široký. Nabídku tvoří v současné době zhruba 85 výrobků. Nabídka je neustále doplňována a zpestřena různými novinkami. Vlastní provozovna je neustále pod přísným veterinárním dozorem. To tvoří záruku vysoké úrovně hygieny, sanitace a techniky. Řeznictví v současné době provozuje devět kamenných prodejen a jednu pojízdnou prodejnu na území Moravy a do budoucna připravuje otevření dalších provozoven. Výběr masa je opravdu veliký. Z výsekového masa můžete vybírat z několika druhů vepřového, kuřecího a hovězího masa. Zbylou část sortimentu tvoří uzenářské výrobky. Trvanlivé salámy, Sekaná s masem, Vysočánek, Utopenci v aspiku. Dále firma také nabízí měkké salámy, klobásy, párky, uzeniny, zabijačkové speciality, paštiky a další.

Seznam prodejen, celou nabídku produktů a ostatní informace o firmě naleznete na www.reznictvi-kunovsky.cz .

Sára Kalivodová

Sára Kalivodová

Sára Kalivodova je studentka farmacie, ale věří, že nejlepším lékem jsou životní optimismus, čistá voda, slunce, vzduch a přírodní produkty. Zajímá se o zdravou výživu a sport. Svými krátkými články seznamuje čtenáře tohoto webu s farmáři a jejich produkty.


Podobné články

Komentáře