Farmáři

Opobchod

13. 11. 2016
D

nes pro vás mám opravdu zajímavý tip, na jehož počátku byl jeden skvělý nápad. Bezobalový Opobchod není jen klasickým e-shopem, kde nakoupíte kvalitní produkty, nejlépe od regionálních výrobců, bez zbytečných obalů. Jedná se interaktivní internetový obchod, ve kterém za pultem čeká milý prodavač, hraje Oporádio a budete se tu cítit jako ve skutečnosti.

Dnes pro vás mám opravdu zajímavý tip, na jehož počátku byl jeden skvělý nápad. Bezobalový Opobchod není jen klasickým e-shopem, kde nakoupíte kvalitní produkty, nejlépe od regionálních výrobců, bez zbytečných obalů. Jedná se interaktivní internetový obchod, ve kterém za pultem čeká milý prodavač, hraje Oporádio a budete se tu cítit jako ve skutečnosti.

Provozovatel bezobalového Opobchodu Radek Pekař Křivánek byl ten, v jehož hlavě se zrodil tenhle prima nápad. Spolu s šikovnými tvůrci webu vytvořili jedinečný internetový obchod, kde vám vousatý prodavač představí svoji nabídku. Část sortimentu je k dostání „bez obalu“. Na prodej jsou především rozvažované potraviny, které jsou individuálně váženy a zabaleny do papírových nebo plátěných pytlíků. Obchod dodržuje pravidlo, vyjadřující nesouhlas s převážením potravin po světě, jen kvůli jejich nižší ceně a bojkotuje čínské výrobky. Myšlenka tohoto obchodu také představuje snahu o návrat k pěstování tradičních plodin v České republice pro obyvatele České republiky. Lidskému organismu nejvíce prospívá potravina, vypěstovaná v krajině, v níž se tento člověk narodil a v ní žije. Tím člověk zpětně prospívá opět té krajině. Ve virtuálním krámku se vše řeší individuální komunikací. Sami si vyberete zboží, přidáte do nákupního seznamu. V případě nejasností se můžete kdykoliv obrátit na kontaktní osobu. Telefonicky, e-mailem a nejlépe klasickým dopisem v poštovní obálce. Ty mají totiž provozovatelé Opoobchodu nejraději. A co všechno tedy obchod nabízí? Snad by bylo lepší, kdybyste do virtuálního obchodu zavítali a sami si produkty prohlédli. Ale alespoň pro představu uvedu, že na vás čeká široká nabídka obilovin, velký výběr koření, semínek a sušených plodů, delikátní čokolády, kvalitní rýže, těstoviny, luštěniny, nápoje, oleje, káva a dalších zajímavých produktů.

Nakupovat můžete přímo během osobní návštěvy v Oponešicích anebo prostřednictvím internetového virtuálního obchodu. V Podolí u Brna je také otevřená první externí OPOSPÍŽ, kde si můžete bezplatně vyzvednout objednané zboží nebo za poplatek nechat v rámci Brna zavézt až domů.

Určitě navštivte internetový obchod na adrese http://www.panpekar.cz A více o Opobchodu, jednotlivých výrobcích a o tom, jak nakupovat si přečtěte na http://panpekar.blogspot.cz .

Sára Kalivodová

Sára Kalivodová

Sára Kalivodova je studentka farmacie, ale věří, že nejlepším lékem jsou životní optimismus, čistá voda, slunce, vzduch a přírodní produkty. Zajímá se o zdravou výživu a sport. Svými krátkými články seznamuje čtenáře tohoto webu s farmáři a jejich produkty.


Podobné články

Komentáře