Farmáři

Cukrárna Sluníčko

19. 06. 2016
N

ikomu asi neuškodí jednou za čas si osladit život nějakým zákuskem nebo kouskem dortu. Dnes pro vás proto mám tip na cukrárnu z brněnského regionu. Jedná se o rodinnou cukrárnu s vlastní výrobnou v Brně Židenicích. Cukrárnu s názvem Sluníčko naleznete naproti Tyršově základní škole.

Nikomu asi neuškodí jednou za čas si osladit život nějakým zákuskem nebo kouskem dortu. Dnes pro vás proto mám tip na cukrárnu z brněnského regionu. Jedná se o rodinnou cukrárnu s vlastní výrobnou v Brně Židenicích. Cukrárnu s názvem Sluníčko naleznete naproti Tyršově základní škole.

Cukrárna Sluníčko byla založena v roce 2014 a specializuje se na výrobu zákusků, dezertů a dortů pro jakoukoliv příležitost. Samozřejmostí je také výroba cukroví vánočního i velikonočního, perníčků, svatebních koláčků a dalších dobrot. Klade se zde důraz na kvalitu surovin, aby si zákazník odnesl jen to nejlepší. K cukrářské výrobě se používá pouze kvalitní máslo a šlehačka jedině živočišná. Cukrárna přijímá objednávky i na větší množství zákusků nebo na speciální dorty. Ochutnat dílo cukrářů ze Sluníčka můžete přímo v Brně během posezení v příjemných prostorách cukrárny. Zkuste například karamelový větrník, kterému byla udělena cena Regionální potravina Jihomoravského kraje.

Více informací a ukázek cukrářských výrobků na webových stránkách www.cukrarnaslunicko.com .

Sára Kalivodová

Sára Kalivodová

Sára Kalivodova je studentka farmacie, ale věří, že nejlepším lékem jsou životní optimismus, čistá voda, slunce, vzduch a přírodní produkty. Zajímá se o zdravou výživu a sport. Svými krátkými články seznamuje čtenáře tohoto webu s farmáři a jejich produkty.


Podobné články

Komentáře