Farmáři

Chov drůbeže Vojtěchovský-Tlustý

26. 11. 2017
V

 dnešním článku představíme rodinnou farmu „Vojtěchovský-Tlustý“. Farma se zabývá zemědělskou výrobou autodopravou a likvidací odpadu. Zemědělská prvovýroba je ale hlavním nosným programem, a samozřejmě se zaměříme právě na ni.

V dnešním článku představíme rodinnou farmu „Vojtěchovský-Tlustý“. Farma se zabývá zemědělskou výrobou autodopravou a likvidací odpadu. Zemědělská prvovýroba je ale hlavním nosným programem, a samozřejmě se zaměříme právě na ni.

Společnost v současné době obhospodařuje 150 hektarů orné půdy a součástí provozu je i farma v Ješíně u Velvar, která se specializuje na chov drůbeže. Jedná se o krůty, krocany, husy a kuřata chovaná na maso. Farma nabízí pro domácí chov také šestitýdenní kuřata a desetitýdenní kuřice na snášku vajec. Veškeré nabízené drůbeží maso pochází z vlastního chovu a maso je poráženo na vlastní porážce drůbeže. Snahou farmy je oslovit běžného spotřebitele, aby mohl ve své kuchyni kulinářsky upravovat i jiné maso než běžně zakoupené v síti potravinářských prodejen a řetězců. Hlavním cílem firmy je nabízet stálým i novým zákazníkům kvalitní cenově dostupné drůbeží produkty, vylepšovat a rozšiřovat své služby.

 

O možnostech objednávek, o chovu a dalších nabízených službách se dočtete na www.kruty.cz .

Sára Kalivodová

Sára Kalivodová

Sára Kalivodova je studentka farmacie, ale věří, že nejlepším lékem jsou životní optimismus, čistá voda, slunce, vzduch a přírodní produkty. Zajímá se o zdravou výživu a sport. Svými krátkými články seznamuje čtenáře tohoto webu s farmáři a jejich produkty.


Podobné články

Komentáře