Poznej svého farmáře

Na italské farmě – PSF

07. 08. 2018
P

ravá chuť Itálie v Česku? Ano! Navnaďte své chuťové pohárky a vydejte se s námi na návštěvu farmy Na italské farmě, která 11. 8. 2018 otevře brány světu v rámci akce Poznej svého farmáře. A kam že nás farma nabízející italskou zeleninu pěstovanou bez pesticidů a umělých hnojiv zavane? Do jihočeského kraje do vesnice Hrbov u Lhenic, kde na vás čeká ochutnávka kozích sýrů, pečiva, zeleniny a spousta dalšího. Vstup je zdarma. Už máte plán na krásné strávení letní soboty? Vydejte se s námi po stopách farmářů.

Pravá chuť Itálie v Česku? Ano! Navnaďte své chuťové pohárky a vydejte se s námi na návštěvu farmy Na italské farmě, která 11. 8. 2018 otevře brány světu v rámci akce Poznej svého farmáře. A kam že nás farma nabízející italskou zeleninu pěstovanou bez pesticidů a umělých hnojiv zavane? Do jihočeského kraje do vesnice Hrbov u Lhenic, kde na vás čeká ochutnávka kozích sýrů, pečiva, zeleniny a spousta dalšího. Vstup je zdarma. Už máte plán na krásné strávení letní soboty? Vydejte se s námi po stopách farmářů.

O akci Poznej svého farmáře

 Pokud dáváte přednost chuti poctivých farmářských produktů, jistě vás potěší projekt Poznej svého farmáře, který díky sérii poznávacích akcí pro veřejnost představuje menší a střední farmáře z celé České republiky. Akce probíhají od května do října a zahrnují ochutnávky produktů, možnost nákupu i proniknutí do tajů hospodaření.

Další zastávka? Na italské farmě

 Slovo italské v názvu farmy nejde přehlédnout. A je v ní taky umístěno zcela oprávněně, farma se totiž zabývá nabídkou italské zeleniny, kterou si můžete dopřát plnými doušky prostřednictvím nabízených farmářských bedýnek. Kromě sezónního ovoce a zeleniny na vás v bedýnkách čekají také Fér vejce od spokojených slepiček, které si užívají 1 hektar výběhu v ovocném sadu.

Zastavte čas… 

Je možné aspoň na chvíli zastavit čas? Díky nabídce zážitkového pobytu na samotě obklopené rybníky, loukou a lesem v prostředí  farmy Na italské farmě zjistíte, že ano. Ubytujte se v ekologicky postaveném domečku zatepleném ovčí vlnou, projděte se po okolí a večer zasedněte k plápolajícímu táboráku. Sen? Jistě. Proměňte jej v realitu.

Kromě poznání Na italské farmě se můžete těšit také na seznámení s dalšími farmáři z blízkého okolí. Chcete se dozvědět o akci Poznej svého farmáře více? Navštivte stránky Poznej svého farmáře. Zajímá vás, jak se prezentuje Na italské farmě? Stánky farmy jsou k nahlédnutí zde.

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Co si představíte pod pojmem regionální potraviny? Já jednotlivá písmena, která utvářejí slova. A slova, která dohromady vytvářejí věty. Mým povoláním je zprostředkovat vám pomocí slov chuť, vůni, zážitky i emoce. Díky těm správným slovům dokáži uvařit lákavý pokrm pro duši a otevřít vám brány do světa fantazie. Psaní je mým snem, povoláním i životní cestou. A psát o tom nejlepším, co příroda nabízí? Jedním slovem potěšení.


Podobné články

Komentáře