Farmáři

Nad stádem koní podkovy v Kvartýru Bábel zvoní

17. 01. 2020
M

ezi Novohradskými horami a tajemnou Šumavou je místo, které je synonymem klidu, dechberoucí přírody i dokonalého odpočinku. Místo, které vám umožní oprostit se od každodenních starostí a dá vám dokonalý návod, jak na chvíli vypnout. Seznamte se s Kvartýrem Bábel a jeho stádem plemenných koní Mangalarga. 

Ubytování v těsném kontaktu s přírodou

V objektu Kvartýru Bábel najdete osm kvartýrů, každý z nich je vybavený vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. Vybrat si můžete mezi dvěma dvoulůžkovými pokoji, čtyřmi třílůžkovými a dvěma pětilůžkovými pokoji. Kromě zázemí útulných pokojů vám bude k dispozici společná velká, plně vybavená kuchyně, nevinně vinný sklep, čítárna s vnitřním ohništěm a lávovým kamenem, společná jídelna i rozsáhlá terasa, z níž je nádherný pohled do okolí i na noční oblohu posetou ničím nerušenou září hvězd.

Kam v okolí na výlet?

Blízkost Horních a Dolních Rakous vám umožní překročit hranice a během pouhých 30 minut jízdy si užívat krás lázeňského městečka Bad Großpertholz nebo lyžařského střediska Karlstift. Za návštěvu rozhodně stojí také jedno z nejkrásnějších českých měst – Český Krumlov, město Nové Hrady nebo přírodní rezervace Žofínský prales.

Nejkrásnější pohled je z koňského hřbetu

Že vám pohled na nádherné koně nestačí? Využijte možnost výcviku jízdy na těchto koních, kteří vám dokáží, že pohled z koňského hřbetu je tím nejkrásnějším na světě.

Bylo by libo kozí a kravské mléčné produkty?

Užíváte si klid přírody, nemyslíte na povinnosti a kocháte se pohledem na cválající koně… Že vám přeci jen něco chybí? Pokud je tím něčím kvalitní a neuvěřitelně dobré jídlo, potěší vás, že na farmě můžete zakoupit také kozí a kravské mléčné produkty od místních farmářů. 

Klid, nádherná příroda, výlety, jízda na koních i dobré jídlo. To vše vás čeká v Kvartýru Bábel. Tak neotálejte s návštěvou. 

Navštívit Kvartýt Bábel!

5 Obrázků
Sponzorovaný příspěvek

Sponzorovaný příspěvek

Tento článek je sponzorovaným PR článkem. Máte také zájem o tento druh zviditelnění vaší farmy? Prohlédněte si možnosti propagace na této stránce.


Podobné články

Komentáře